''Не можна бути наївним'': У НАТО розповіли про свою стратегію щодо Москви

Незважаючи на те, що з Москвою склалися напружені відносини, потрібно шукати можливість проведення діалогу з Росією. Із таким закликом виступив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, повідомляють Патріоти України.

"Ми хочемо не конфронтації, а діалогу з Росією", - сказав він. У той же час лідер НАТО попередив, що Заходу "не можна бути наївним", а варто "триматися згуртовано перед Москвою".

"Від таких німецьких політиків як Гельмут Шмідт і Віллі Брандт за часів холодної війни ми дізналися, що з Росією потрібно говорити", - зазначив Столтенберг.

Незважаючи на всю політичну напруженість, Заходу вдається знаходити рішення проблем з РФ, нагадав глава Альянсу. За його словами, зараз найбільшою небезпекою для світу є непередбачуваність міжнародної політики.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...