"Не можна жити в країні і не знати її мову": Як французький посол вивчає українську (відео)

Говорить українською на офіційних прийомах. Виступала на науковій конференції у Києві та на відкритті амбулаторії у Київській області.

Ізабель Дюмон

Посол Франції Ізабель Дюмон три роки вивчає українську мову. Допомагає їй у цьому водій дипломатичного автомобіля. Дипломатка розповіла, що наголоси і досі даються їй непросто. Українські зошити і підручники завжди під рукою. Посол бере уроки мови у викладачів, займається у своєму офісі. Багато часу навчанню Ізабель Дюмон приділяє їдучи в автомобілі, - йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Француженка відзначила, що найскладніше їй дається не граматика, а відмінки. Російську вона вивчила ще дитиною, у французькій школі.

"Я не могла жити в країні, мову якої я зовсім не знаю, - сказала посол. - Це для мене вияв поваги".

Опублікував: Олег Устименко

Населення недоімперії почуватиметься не краще українців: Україна відповідатиме на атаки РФ по енергетиці - Умеров

середа, 27 вересень 2023, 7:32

Якщо Росія атакуватиме українську енергоінфраструктуру, вона отримає відповідь. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров в ефірі телеканалу CNN. . Він зазначив, що взимку Росія зосередиться на завдаванні ударів по енергетичній інфраструктур...

Повернення історичної справедливості: Естонія перейменує окупований росією Калінінград

середа, 27 вересень 2023, 7:23

В парламенті Естонії запропонували розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою, повідомляє Радіо Свобода. . За словами голови комітету у закордонних справах Марко Міхкельсона, комітет дійшов висновку, що ...