Не найманці, а "кадровики": Стало відомо, скільки російських "іхтамнетів" перебуває на Донбасі

Поки кордон на Донбасі не буде перекрито, проблема на сході не буде вирішена.

Ілюстрація: ЖЖ

На окупованій території Донбасу знаходяться від 3 до 5 тис. військових регулярних військ Російської Федерації. Про це під час круглого столу на тему: "Як бути з непідконтрольними територіями: Україна, Молдова, Грузія?" в Києві 24 квітня повідомив Представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Олександр Моцик, повідомляють Патріоти України.

Він підкреслив, що зараз Україна бере участь в різних форматах, щоб досягти миру на сході країни. "Миротворча операція можлива, якщо вона буде ефективною, а ефективною вона буде, коли вона буде розміщена на всій території окупованого Донбасу, в тому числі на кордоні, оскільки через кордон заходять регулярні війська, найманці, завозиться зброя, обладнання, відбувається ротація", - зазначив він.

За його словами, поки кордон на Донбасі не буде перекрито, проблема не буде вирішена. "Потрібне відведення регулярних російських військ, а їх зараз на території України від 3 до 5 тис. Про це недавно, зокрема, заявив колишній командувач американськими військами в Європі Бен Ходжес, виступаючи перед Конгресом", - додав Моцик.

"Грязные вбросы, или Зачем политиков называют геями и педофилами", - Береза

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:28

"Меня утомила ситуация, когда вместо аргументированной критики и указания на ошибки, политика пытаются дискредитировать, обгадить или просто скомпрометировать. Целью является уже не исправление ошибки или улучшение ситуации, а желание обмазать дерьмом ...

"Свої люди": Компанії, пов’язані з Аваковим, всупереч порушень, отримали дозволи на видобуток золота, - "Схеми" (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:14

Спецдозволи на видобування золота і танталу отримали компанії, пов’язані з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Це при тому, що при подачі документів була порушена процедура. Про це йдеться у програмі "Схеми", передають Патріоти Україн...