Не найманці, а "кадровики": Стало відомо, скільки російських "іхтамнетів" перебуває на Донбасі

Поки кордон на Донбасі не буде перекрито, проблема на сході не буде вирішена.

Ілюстрація: ЖЖ

На окупованій території Донбасу знаходяться від 3 до 5 тис. військових регулярних військ Російської Федерації. Про це під час круглого столу на тему: "Як бути з непідконтрольними територіями: Україна, Молдова, Грузія?" в Києві 24 квітня повідомив Представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Олександр Моцик, повідомляють Патріоти України.

Він підкреслив, що зараз Україна бере участь в різних форматах, щоб досягти миру на сході країни. "Миротворча операція можлива, якщо вона буде ефективною, а ефективною вона буде, коли вона буде розміщена на всій території окупованого Донбасу, в тому числі на кордоні, оскільки через кордон заходять регулярні війська, найманці, завозиться зброя, обладнання, відбувається ротація", - зазначив він.

За його словами, поки кордон на Донбасі не буде перекрито, проблема не буде вирішена. "Потрібне відведення регулярних російських військ, а їх зараз на території України від 3 до 5 тис. Про це недавно, зокрема, заявив колишній командувач американськими військами в Європі Бен Ходжес, виступаючи перед Конгресом", - додав Моцик.

Хіти тижня. "Не виправдали високої довіри": Банкова готує до звільнення міністрів охорони здоров’я і фінансів, - ЗМІ

неділя, 29 березень 2020, 2:59

Глав Міністерств охорони здоров’я Іллю Ємця та фінансів Ігоря Уманського незабаром можуть звільнити з їх посад. Про це пише “УП” з посиланням на джерело в партії “Слуга народу”, зазначають Патріоти України. . За інформацією видання, замість Ємця н...

Хіти тижня. "Це тупість!": Бацька "наїхав" на Росію і пригрозив відмовою від інтеграції (відео)

неділя, 29 березень 2020, 0:35

Президент Білорусі розповів, як Росія не пускає на борт своїх літаків білоруських громадян в ході евакуації росіян з інших країн через пандемію коронавіруса. Лукашенко назвав цю ситуацію "дурістю" і пригрозив відмовою від інтеграційних процесів з Росіє...