Не остання смерть: Пономарьов припустив, чиїми руками вбили Бабченка

Ввечері 29 травня у Києві невідомі стріляли в спину російського журналіста Аркадія Бабченка. Відбулося це в його будинку. Від отриманих поранень журналіст помер у "швидкій".

Фото: novayagazeta.ru

Колишній російський депутат Ілля Пономарьов висловив припущення, що до вбивства журналіста Аркадія Бабченка можуть бути причетні українські добровольчі батальйони, повідомляють Патріоти України.

"За останні три дні я чув про три замовлення на російських опозиціонерів з числа емігрантів. Вербують колишніх бійців доброльчих батальйонів. Упевнений, що вбивцю треба шукати в цьому середовищі", – написав Пономарьов у Facebook. Також політик, який зараз проживає в Україні, висловив припущення, що це не остання подібна смерть.

Попри заяви Пригожина: Гіркін поскаржився на великі втрати росіян у "м'ясних штурмах"

субота, 3 червень 2023, 7:30

Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так...

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...