Не підтримаємо просування в бік ЄС: В Угорщині виступили з новими погрозами на адресу України

Будапешт обіцяє блокувати євроатлантичні та європейські прагнення Києва через норми українського закону про освіту.

Голова МЗС Угорщини Петер Сійярто. Фото:LB.ua

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто звинувачує Київ у тому, що для зміни закону про освіту "нічого не зроблено". Про це повідомляють Патріоти України.

"Ми маємо з приводу цього серйозний конфлікт, тому що Україна абсолютно нічого не зробила в плані очікувань і Венеціанської комісії, і Європейського Союзу. Ми продовжуємо з ними переговори, проте нічого не було зроблено. При цьому вони мали майже вісім місяців для того, щоб привести закон у відповідність міжнародним очікуванням", - говорить він.

Також міністр сподівається, що Україна все-таки внесе зміни в закон про освіту. "Інакше ми не будемо підтримувати їх просування в бік Євросоюзу та євроатлантичного напряму", - додав Сійярто.

Джерело: InfoResist

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...

Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

понеділок, 6 лютий 2023, 7:35

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України. Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й зв...