Не Пономарьов: Названо ім'я людини, з якою загиблий Вороненков призначив таємну зустріч

Тихонькіна затримували співробітники ФСБ та здійснювали тиск на нього, щоб дізнатися інформацію про Вороненкова.

Денис Вороненков. Фото: ad.news

Колишній депутат Держдуми РФ Денис Вороненков перед загибеллю повинен був зустрітися з його водієм, росіянином Владиславом Тихонькіним. Про це пише Цензор з посиланням на джерела в правоохоронних органах, передають Патріоти України.

Раніше з'являлася інформація, що перед запланованою бесідою з Іллею Пономарьовим Вороненков призначив зустріч з якоюсь людиною. Слідчі вважають, що таким чином кілер міг вичислити Вороненкова.

Видання уточнює, що про зустріч з Тихонькіним знав тільки сам Вороненков. Загиблий мав намір обговорити з водієм деталі перегону машини з Москви у Київ. Автомобіль Тихонькін перегнав з 22 на 23 березня.

Відзначається, що на кордоні Тихонькіна затримували співробітники ФСБ та здійснювали тиск на нього, щоб дізнатися інформацію про Вороненкова. Імовірною є можливість вербування водія або взяття під контроль російськими спецслужбами його пересувань і розмов.

ЗМІ уточнюють, що Тихонькін вилетів з Києва до Москви в 14:00 23 березня, через кілька годин після вбивства. Він не надав українським правоохоронцям жодних відомостей. Є інформація, що Вороненков сам купив водієві квиток на літак, але з якихось причин вирішив перед відльотом особисто з ним зустрітися.

Журналіст Юрій Бутусов звернув увагу, що Вороненков відкрито давав інтерв'ю і не був затворником, однак був убитий після приїзду людини з Москви. Він вважає такий збіг досить дивним.

Російську армію вбивають наркотики: З'явилися цікаві дані про ліквідацію "мобіків" та наркотрафік із Ростовської області

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:39

Солдати російської армії на фронті в Україні зловживають наркотиками. У "веселому" стані окупанти скоюють безліч злочинів. Така інформація опинилася у розпорядженні співробітника однієї зі спеціальних служб, який є автором Telegram-каналу "Досьє шпигун...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...