Не потребує додаткового захисту: Суд у Києві відмовився визнати Саакашвілі біженцем

Захист Саакашвілі вже заявив, що має намір оскаржити це рішення.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва відмовив колишньому президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхеїлу Саакашвілі у визнанні незаконним рішення Управління Державної міграційної служби в Київській області, яким йому відмовили у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту після позбавлення громадянства України. Відповідне рішення було винесено в середу, 3 січня, передають Патріоти України з посиланням на Inforesist.

Суддя Окружного адмінсуду Києва оголосила рішення:"У задоволенні позову відмовити повністю". У момент оголошення рішення Саакашвілі в залі суду не було.

У той же час захист Саакашвілі має намір оскаржити це рішення. "Згідно із законом у нас є 30 днів на оскарження, ми це обов'язково зробимо в найближчі дні", - сказав адвокат екс-президента Грузії Руслан Чорнолуцький.

Крім того, в коментарі журналістам він підкреслив, що рішення суду не дає українській владі підстав для екстрадиції Саакашвілі.

"Поки ми будемо оскаржувати сьогоднішнє рішення, Саакашвілі буде перебувати в статусі особи, яка оскаржує рішення суду. І цей статус дозволяє йому перебувати в Україні. Українській владі не можна проводити дії по виселенню Саакашвілі", - зазначив Чорнолуцький.

Прес-служба Окружного адмінсуду Києва пояснила, що позивач просив суд визнати незаконною бездіяльність Управління ДМС в Київській області з проведення розгляду заяви Саакашвілі про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту, поданому до цього управління 26 жовтня.

Крім того, позивач просив зобов'язати Управління ДМС в Київській області розглянути відповідно до вимог закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" заяву Саакашвілі про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту (заяву подано в ГУ ДМС у Львівській області 11 вересня).

"Потрібна всеукраїнська мобілізація": Аліна Михайлова висловилась про мобілізацію жінок

понеділок, 11 грудень 2023, 17:55

Мобілізація жінок в Україні є досить складним питанням, оскільки навколо цієї теми вже навіть виникали конфлікти й до того ж між самими військовими. Аліна Михайлова, як військова жінка, висловилась з цього приводу і дала чітку відповідь. Про те, що сам...

Слідом за Угорщиною: У Словаччині виступили проти переговорів про членство України в ЄС

понеділок, 11 грудень 2023, 17:22

У Словаччині вважають, що Україна ще не готова до початку переговорів про вступ до Європейського союзу. Про це сказав голова комісії із зовнішніх відносин парламенту Словаччини Маріан Кері в коментарі російському порталу "Известия", передають Патріоти...