Не тільки Кіровоградську: В Україні перейменують ще одну область, Рада ухвалила рішення

Верховна Рада України ухвалила рішення про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, повідомляють Патріоти України.

Під час засідання нардепи проголосували за законопроект №9310-1 про внесення змін до ст. 133 Конституції. Законопроект був направлений до Конституційного суду для отримання висновків.

"За" проголосувало 240 членів парламенту. Закон був ініційований позафракційним нардепом Андрієм Денисенком. Проти законопроекту виступило 24 депутати, 90 не голосували, а 2 утрималися.

В Україні перейменують ще одну область

Хіти тижня. Мільйони Тимошенко? На Рівненщині СБУ, ДБР та ГПУ провели спільну спецоперацію по затримці "касира" кандидата у президенти "Ю" (фото)

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:00

Мільйони чорного налу на виборах, а після виборів - буде така ж чорна тіньова економіка? У середу, 20 березня, в місті Дубно Рівненської області співробітниками ДБР, СБУ і ГПУ був затриманий учасник мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти. П...

"Эхо голанских высот, или Как Трамп спасет Нетаньяху и поможет Путину с Крымом", - блогер

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:29

"Американский президент Дональд Трамп заявил, что настало время признать Голанские высоты территорией Израиля, которые еврейское государство захватило у Сирии в 1967 г. в ходе Шестидневной войны", - пише у своєму блозі Андрій Коваленко, повідомляють Па...