Не тільки Кіровоградську: В Україні перейменують ще одну область, Рада ухвалила рішення

Верховна Рада України ухвалила рішення про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, повідомляють Патріоти України.

Під час засідання нардепи проголосували за законопроект №9310-1 про внесення змін до ст. 133 Конституції. Законопроект був направлений до Конституційного суду для отримання висновків.

"За" проголосувало 240 членів парламенту. Закон був ініційований позафракційним нардепом Андрієм Денисенком. Проти законопроекту виступило 24 депутати, 90 не голосували, а 2 утрималися.

В Україні перейменують ще одну область

Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "