
Член Ради Федерації Росії Олексій Кондратьєв заявив, що Росія готується до повернення тих територій, які належали їй за часів Російської імперії, повідомляють Патріоти України.
За його словами, мова йде про Польщу, Фінляндію та інші країни. Це нібито є справою принципу для країни-агресора і даниною пам'яті "дідам". Нахабними окупаційними планами Кремля він поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
"Ми повинні для своїх нащадків зберегти те, що залишили нам діди! Послухавши окремих політиків, наша країна розвалилася у 1917 і втратила Фінляндію, Польщу і частину Закавказзя. У 1991 ми таких же, як ви, послухали і втратили частину Закавказзя, Прибалтики та багато ще чого. А ось зараз Росія зроблена так, щоб повернути все назад! Все, що нам залишили і заповідали наші діди!" — нахабно заявив Кондратьєв.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...