Не тільки Україна: У Росії пригрозили захопити Європу (відео)

Член Ради Федерації Росії Олексій Кондратьєв заявив, що Росія готується до повернення тих територій, які належали їй за часів Російської імперії, повідомляють Патріоти України.

За його словами, мова йде про Польщу, Фінляндію та інші країни. Це нібито є справою принципу для країни-агресора і даниною пам'яті "дідам". Нахабними окупаційними планами Кремля він поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Ми повинні для своїх нащадків зберегти те, що залишили нам діди! Послухавши окремих політиків, наша країна розвалилася у 1917 і втратила Фінляндію, Польщу і частину Закавказзя. У 1991 ми таких же, як ви, послухали і втратили частину Закавказзя, Прибалтики та багато ще чого. А ось зараз Росія зроблена так, щоб повернути все назад! Все, що нам залишили і заповідали наші діди!" — нахабно заявив Кондратьєв.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...