
Ворог обстріляв власні позиції в районі окупованого н.п. Голубівське (Луганська область), щоб звинуватити українських військових у зриві режиму "ТИША", який запровадили з 00:00 (за Київським часом) 29 грудня командуванням ОС, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр Об'єднаних сил.
"З 21:40 до 21:45 в районі населеного пункту Голубівське, що знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області, представники НЗФ обстріляли власні позиції зі стрілецької зброї та ЗУ 23-2, здійснюючи при цьому фото- та відео зйомку.
Це є черговою невдалою спробою бойовиків скомпрометувати ОС в очах українських громадян та міжнародної спільноти", - наголосили у штабі.
Підкреслюється, що "українські військові дотримуються взятих зобов'язань і виконують бойові завдання у суворій відповідності до чинного законодавства та норм міжнародного гуманітарного права".
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....