Не все так просто: В Україні пояснили, чому Путін не зможе захопити Харків та інші міста

Подібні спроби робилися Росією навесні 2014 року, але тоді агресія обмежилася окремими територіями Донецької і Луганської областей.

Розширення зони бойових дій на Сході України, про що заявляв президент РФ Володимир Путін в контексті можливого надання Україні американської летальної зброї, є малоймовірним сценарієм. Про це пише нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у своєму блозі на "Апострофі", повідомляють Патріоти України.

"Не думаю, що Путін піде на сценарій відкритого розташування військ в інших напрямках. Якби він це міг зробити, наприклад, у Харківській області або в будь-якому іншому напрямку, він би це зробив", - зазначив він.

Тимчук нагадав, що подібні спроби робилися Росією навесні 2014 року, але тоді агресія обмежилася окремими територіями Донецької і Луганської областей.

"Я не думаю, що зараз Путін зможе вільно заводити своїх "зелених чоловічків" і влаштовувати подібні сценарії в інших областях на Сході чи Півдні України", - підкреслив експерт, додавши, що на даний момент боєздатність ЗСУ набагато вище, ніж у 2014 році.

На сайті Ради оприлюднили текст закону про особливий статус Донбасу: Що зміниться

середа, 11 грудень 2019, 15:14

На сайті Верховної Ради України було опубліковано текст законопроекту про внесення змін до закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донбасу, передають Патріоти України. Законопроект має на увазі продовження закону "Про особливий по...

"Россия не собирается ни свои войска выводить, ни на миротворцев соглашаться, ни уж тем более передавать оккупированные территории и границу под украинский контроль", - Портников

середа, 11 грудень 2019, 14:58

"Сергей Лавров считает "оккупационным контингентом" не российские вооруженные силы и их наемников, которые сейчас осуществляют контроль над Донбассом, а именно миротворческий контингент ООН", - пише у своєму блозі Віталій Портников, передають Патріоти ...