Не втрачайте шансу! Як змінити місце голосування на виборах (інографіка)

Комітет виборців України розповів, як змінити місце для голосування на президентських виборах, якщо виборець проживає не за реєстрацією, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що необхідно звернутися до відділу Держреєстру виборців, до якого належить обрана дільниця і написати заяву про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Зробити це потрібно не пізніше, ніж за 5 днів до початку голосування.

При собі необхідно мати лише паспорт і документ, який підтвердить, що ви справді потребуєте в зміні місця голосування: довідка з роботи, про оренду житла, тощо. Для переселенців необхідно мати з собою лише паспорт. Після цього ви отримаєте дозвіл на зміну місця голосування. Перед 2 туром виборів процедуру треба буде повторити.

Приборкання норовливого: Філарет зустрівся з представниками Вселенського патріархату

четвер, 23 травень 2019, 11:08

Як відомо 90-річний владика дуже незадоволений усуненням його від головування у новоствореній канонічній автокефальній церкві України, посилаючись на якісь таємні домовленості та сподівання "правити руками" митрополита Епіфанія. 22 травня 2019 року Свя...

Прощання з Гройсманом: Що запам'ятається з трьох років правління уряду прем'єр-міністра (відео)

четвер, 23 травень 2019, 10:40

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив про відставку після резонансної інавгураційної промови новообраного президента України Володимира Зеленського. Чим запам'ятався прем'єр-міністр Володимир Гройсман, що йому вдалося, а що ні на посаді голови ур...