Не загальне взаємознищення, а трохи скромніше: Піонтковський назвав головні цілі Четвертої Світової війни, яку готує Путін

"Рускій мір" - це крижана пустеля, по якій блукає лихий чоловік, але вже не з сокирою, а з ядерною бомбою, визначає політолог. Кремль битиме не по Штатах, а слабким ланкам НАТО, обмеженими силами.

«Путинская повестка дня Четвертой мировой войны не ставит своей целью уничтожение ненавистных США, что действительно можно было бы достичь сегодня только ценой взаимного самоубийства в ходе полномасштабной ядерной войны. Эта повестка дня пока значительно скромнее», — цитують Патріоти України головний висновок експерта і продовжують:

"Он считает, что приоритетами Кремля сегодня являются максимальное расширение «русского мира», распад НАТО и, наконец, дискредитация США как гаранта безопасности Запада.
В целом, это реванш за поражение СССР в Третьей (холодной) мировой войне, так же как Вторая мировая война была для Германии попыткой реванша за поражение в Первой", — пояснює Піонтковський.
Політолог визначає, чим небезпечний Путін. Улаштувавши гібридний «хрестовий похід «русского мира» проти Заходу російський лідер страждає глибоким комплексом неповноцінності, так як чітко усвідомлює, що конкурувати з Заходом Росія не здатна ні в чому, навіть у військовій сфері. Звідси і карколомні авантюри, шантаж на межі глобальної війни.

Хіти тижня. "Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 9 квітень 2020, 11:30

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...