Не загальне взаємознищення, а трохи скромніше: Піонтковський назвав головні цілі Четвертої Світової війни, яку готує Путін

"Рускій мір" - це крижана пустеля, по якій блукає лихий чоловік, але вже не з сокирою, а з ядерною бомбою, визначає політолог. Кремль битиме не по Штатах, а слабким ланкам НАТО, обмеженими силами.

«Путинская повестка дня Четвертой мировой войны не ставит своей целью уничтожение ненавистных США, что действительно можно было бы достичь сегодня только ценой взаимного самоубийства в ходе полномасштабной ядерной войны. Эта повестка дня пока значительно скромнее», — цитують Патріоти України головний висновок експерта і продовжують:

"Он считает, что приоритетами Кремля сегодня являются максимальное расширение «русского мира», распад НАТО и, наконец, дискредитация США как гаранта безопасности Запада.
В целом, это реванш за поражение СССР в Третьей (холодной) мировой войне, так же как Вторая мировая война была для Германии попыткой реванша за поражение в Первой", — пояснює Піонтковський.
Політолог визначає, чим небезпечний Путін. Улаштувавши гібридний «хрестовий похід «русского мира» проти Заходу російський лідер страждає глибоким комплексом неповноцінності, так як чітко усвідомлює, що конкурувати з Заходом Росія не здатна ні в чому, навіть у військовій сфері. Звідси і карколомні авантюри, шантаж на межі глобальної війни.

Після резонансу в ЗМІ: Російському пропагандисту заборонили в'їзд до України

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:51

Борис Корчевніков відвідував Крим після окупації в 2014 році. Ведучому пропагандистського телеканалу Росія-1 Борису Корчевнікову заборонили в'їзд до України на три роки. Про це заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передають Патріоти Украї...

Червоне та чорне: Кейт Міддлтон знову вразила елегантним луком (фото, відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:35

Кейт Міддлтон, яка раніше назвала переможця конкурсу на звання кращого фотографа дикої природи, відвідала разом зі своїм чоловіком принцом Вільямом фотовиставку на лондонському вокзалі Ватерлоо. Як повідомляє видання Daily Mail, на ній були представлен...