Не заважайте Україні йти в НАТО: Польща відреагувала на інтриги Угорщини

За словами посла Польщі, його країна підтримує Україну на шляху до перспективи членства в Європейському Союзі і в НАТО.

Ян Пєкло. Фото: Фейсбук.

Польща не підтримує винесення Угорщиною питань з Україною на рівень співпраці в рамках НАТО. Про це повідомляє посол Польщі в Україні Ян Пєкло, передають Патріоти України.

«Польща підтримує Україну на шляху до перспективи членства в Європейському Союзі і в НАТО. Ми не хочемо, щоб двосторонні питання виходили на глобальний рівень стратегічного співробітництва в рамках НАТО», - у відповідь на питання про оцінку польської сторони протидії Угорщини взаємодії України з Альянсом.
При цьому дипломат також додав, що його слова є «не побажанням, а офіційною позицією Польщі». Нагадаємо, що 11 листопада 2018 Польща закликала Євросоюз покарати Росію за проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...