Небезпека поруч: Аналітик оцінив ризики війни між Китаєм і США

Габуєв вказує, що зараз США керує емоційно нестабільний чоловік, а в Китаї багато патріотично налаштованих людей вимагають від уряду жорстких дій, тому може статися все що завгодно.

Ілюстрація: armenpress.am

Керівник програми "Росія в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні" Московського Центру Карнегі і провідний російський китаїст Олександр Габуєв вважає, що протистояння США і Китаю може призвести до світової війни. Таку думку Габуєв висловив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

Він зазначив, що найбільші конфлікти в історії не завжди починалися через найбільшi протиріччя. Габуєв також вказав, що конфліктувати могли країни. які активно торгували і культурно взаємопроникали набагато більше, ніж США і Китай. Вчений нагадав, що напередодні Першої світової війни Великобританія була головним партнером кайзерівської Німеччини, а 1812 року проти Наполеона воювала армія, якою командували офіцери, які вчили французьку мову раніше за російську.

Тому, вважає аналітик, не можна сказати, що страхує світ від конфлікту між США і Китаєм. Разом з тим він відзначає, що такої війни ніхто не хоче.


Удар по штабу ЧФ ВМС РФ у Севастополі: З’явилося нове фото наслідків з космосу

неділя, 24 вересень 2023, 5:58

У мережі з'явився новий супутниковий знімок наслідків атаки на штаб Чорноморського флоту в тимчасово окупованому Севастополі. Його увечері суботи, 23 вересня, опублікувало Радіо Свобода. На знімку добре видно сліди влучання ракет в центральній частині,...

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...