Небезпека поруч: Аналітик оцінив ризики війни між Китаєм і США

Габуєв вказує, що зараз США керує емоційно нестабільний чоловік, а в Китаї багато патріотично налаштованих людей вимагають від уряду жорстких дій, тому може статися все що завгодно.

Ілюстрація: armenpress.am

Керівник програми "Росія в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні" Московського Центру Карнегі і провідний російський китаїст Олександр Габуєв вважає, що протистояння США і Китаю може призвести до світової війни. Таку думку Габуєв висловив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

Він зазначив, що найбільші конфлікти в історії не завжди починалися через найбільшi протиріччя. Габуєв також вказав, що конфліктувати могли країни. які активно торгували і культурно взаємопроникали набагато більше, ніж США і Китай. Вчений нагадав, що напередодні Першої світової війни Великобританія була головним партнером кайзерівської Німеччини, а 1812 року проти Наполеона воювала армія, якою командували офіцери, які вчили французьку мову раніше за російську.

Тому, вважає аналітик, не можна сказати, що страхує світ від конфлікту між США і Китаєм. Разом з тим він відзначає, що такої війни ніхто не хоче.


"Буде гарячіше, ніж у Бахмуті": РФ може перекинути війська до іншого міста, - Жданов

середа, 29 березень 2023, 9:28

Російські окупанти можуть перекинути основні сили до міста Авдіївка на Донбасі. Цей напрямок може стати ще гарячішим, ніж Бахмут. Цього тижня слід очікувати позиційної війни. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "24 каналу", перед...

"Я хочу поговорити з ним": Зеленський запросив Сі Цзіньпіна в Україну

середа, 29 березень 2023, 9:25

Президент України Володимир Зеленський запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна приїхати до України, передають Патріоти України з посиланням на главу держави в інтерв'ю Associated Press. Він заявив, що не контактував з китайським лідером з початку повномасшт...