Непоганий результат: Скільки літаків і вертольотів отримали ЗСУ від "Укроборонпрому" у 2018 році

Підприємства кластера авіабудування ДК "Укроборонпром" за 2018 рік повністю виконали поставлені перед ними завдання.

Модернізований літак Су-27. Фото: Ukroboronprom.com.ua.

Збройні сили України в 2018 році посилилися близько 50 літаками і вертольотами. Ці авіасудна були модернізовані та відремонтовані силами низки підприємств держконцерну "Укроборонпром". Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", передають Патріоти України.

"За цей рік українські льотчики отримали винищувачі Су-27 та МіГ-29, штурмовики Су-25, бомбардувальники та розвідники Су-24, транспортні літаки Ан-26 та Іл-76, навчально-тренувальні літаки L-39, вертольоти Мі-24, Мі-14 та Мі-8", – уточнили у держконцерні.

Там зауважили, що цей результат став можливим завдяки налагодженій роботі авіабудівних підприємств "Укроборонпрому", які у 2018 році виконували державне оборонне замовлення і зобов'язання по ремонту.

"Таким чином, підприємства кластера авіабудування ДК "Укроборонпром" за 2018 рік повністю виконали поставлені перед ними завдання, посиливши українське військо та продовжили роботи з модернізації та розробки нових літальних апаратів на потребу Збройних сил України", – підсумували в "Укроборонпромі".

"Нас 65 мільйонів": Зеленський заявив, що внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство

середа, 1 грудень 2021, 11:22

Президент України Володимир Зеленський сьогодні внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство. За його словами, в світі 65 млн українців, зазначають Патріоти України. Він заявив, що для українців, які мешкають у США, Канаді, ЄС, є важливим питан...

Щось готується? Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Путіним

середа, 1 грудень 2021, 10:57

Володимир Зеленський заявив, що не боїться прямої розмови з Президентом Росії Володимиром Путіним, зазначають Патріоти України. Зеленський зазначив, що не боїться говорити всім прямо, і росіянам, про те, що 8 років тому РФ анексувала Крим і триває війн...