Несподівані імена: Українці назвали найбажанішу пару кандидатів другого туру на виборах, - соціологи

У другому турі виборів українські виборці найбільше хотіли би бачити пару Володимир Зеленський та Анатолій Гриценко, стверджують Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременко та Центр "Соціальний моніторинг", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що пару Зеленський-Гриценко хотіли би побачити 14,6% опитаних. Згідно з даними дослідження, Зеленського і Юлію Тимошенко хотіли би бачити у другому турі 13,2% респондентів, Зеленського і Петра Порошенка - 11,8%. Також в опитуванні сказано, що 10,5% респондентів хотіли би бачити у другому турі президентських виборів Гриценка і Порошенка, 10,1% - Порошенка і Тимошенко, а 8,8% - Гриценка і Тимошенко.

Повідомляється, що опитування було проведене 16 по 23 лютого методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) Всього було опитано 2027 респондентів віком від 18 років. Похибка становить +/- 2,2%.

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...