Несподівано: Аваков заступився за Саакашвілі (відео)

На главу Одеської ОДА цього разу "накинувся" Путін.


Аваков. Саакашвілі. Фото: ЖЖПрезидент Росії Володимир Путін назвав призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду в Україні "плювком у бік українського народу", передають Патріоти України.

"Зараз зайнялися експортом політичних діячів, вони активно функціонують в іншій республіці колишнього Радянського Союзу - незалежній Україні. Як ми бачимо, ці люди не змінили стилю своєї роботи. На мій погляд, це просто такий плювок в обличчя українського народу", - сказав він на прес-конференції.

"Путін говорить і роздає оцінки. При всій моїй критичності до Саакашвілі, вже точно не Путіну вирішувати за Україну і радити за нього. Обійдемося без упирських порад!", - прокоментував заяву Путіна міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Зазначимо, глава МВС заступився за главу Одеської області, не дивлячись на нещодавнє протистояння з ним.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...