Несподівано: Брат росіянина, який претендує на посаду глави Інтерполу, очолює представництво України в ОБСЄ

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється".

Молодший брат росіянина Олександра Прокопчука, який може очолити Інтерпол, Ігор Прокопчук очолює постійне представництво України в ОБСЄ. Про це повідомляють джерела видання ZN.UA, передають Патріоти України.

Дипломатичну структуру в міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Ігор Прокопчук очолює протягом 8,5 років. До того, як вирушити 10,5 років тому в закордонне відрядження, він працював послом України у Литві, інформує співрозмовник видання.

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється". Видання зазначає, що і Ігор, і Олександр закінчили Київський державний університет імені Шевченка, й обидва пов'язані з Житомирською областю.

7 жовтня колишній глава Інтерполу Мен Хунвей подав заяву про відставку після того, як влада Китаю заявила, що підозрює його в корупції. 17 листопада британське видання The Times повідомило, що головний претендент на посаду глави Інтерполу – 56-річний росіянин Прокопчук, який є ветераном міністерства внутрішніх справ РФ.

Із 2011 року він очолює Національне центральне бюро Інтерполу МВС Росії, із листопада 2016 року – віце-президент Інтерполу. Народився Прокопчук в Україні, закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка.

І обіцянку вони не виконали: Дружина командира "Азова" розповіла, хто гарантував безпеку бійцям після виходу з "Азовсталі"

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:29

Незалежні міжнародні організації мали б слідкувати за дотримання умов утримання українських військовополонених, які погодилися вийти з "Азовсталі". Однак після того, як українських захисників вивезли на окуповані території, до них ніхто не їздив. Про ц...

'Трампушку' підозрюють у шпигунстві: Розслідування ФБР може обернутися для Трампа ув’язненням – Politico

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:28

Федеральне бюро розслідувань перевіряє дії 45-го президента США Дональда Трампа на предмет порушення закону про шпигунство та інших правопорушень, що загрожує йому штрафом або ув’язненням. . Про це повідомляє впливове видання Politico, в розпоряджен...