
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пообіцяв стати найгіршим ворогом для президента Російської Федерації Володимира Путіна, якщо відносини між країнами не налагодяться, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC.
"Згадайте санкції, які я вводив, згадайте дипломатів, яких я вислав, згадайте все, що я зробив... Порозумітися з президентом Путіним, порозумітися з Росією було б позитивним, а не негативним кроком. Але якщо цього не трапиться, я стану для нього найгіршим ворогом з усіх, які в нього коли-небудь були", – наголосив Трамп.
Окрім того, президент США знову розкритикував свого попередника Барака Обаму назвавши його "слабаком і маріонеткою Москви", і звинуватив екс-лідера Штатів у дуже м'якому ставленні до Росії.
Також, Трамп додав, що у відносинах із Кремлем поводиться набагато "жорсткіше", аніж будь-який інший американський президент "за довгі роки".
Нагадаємо, 16 липня у столиці Фінляндії Гельсінкі відбулася зустріч між президентом США Дональдом Трампом і президентом Росії Володимиром Путіним. Трамп після зустрічі тет-а-тет з Путіним заявив про "дуже добрий початок" двостороннього саміту. Глава Кремля підкреслив, що російсько-американські відносини зараз переживають непростий період, "проте труднощі, напружена атмосфера, яка склалась, не мають об’єктивних причин.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...