Несподівано: В Еквадорі на виборах президента переміг... Ленін

Його опонент не визнав поразку і заявив, що буде домагатися перерахунку голосів.

Ленін Морено. Фото: regnum.ruКандидат правлячої лівої коаліції на президентських виборах в Еквадорі Ленін Морено заявив про свою перемогу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

Після підрахунку виборчкомом 93,5% бюлетенів він набрав 51,06% голосів виборців, в той час як за його найближчого суперника - кандидата від правих сил Гільєрмо Лассо - проголосували 48,94%. У той же час, поки офіційні підсумки виборів не оголошувалися.

Лассо не визнав поразку і заявив, що буде домагатися перерахунку голосів. Виступаючи по місцевому телебаченню, він сказав, що ліві "фліртували з громадською думкою", на ділі переможцем на виборах є він.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...