Незламний: Україна номінувала Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру

Верховна Рада звернулася до Норвезького Нобелівського комітету та запропонувала кандидатуру українського режисера і політв'язня Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру. За відповідне рішення проголосували 245 народних обранців, повідомляють Патріоти України.

Виходячи з того, що Олег Сенцов протягом всього періоду незаконного утримання під вартою, ризикуючи власним життям, демонструє приклад мужнього, ненасильницького опору в боротьбі за базові права і свободи людини, Верховна Рада висуває кандидатуру Олега Сенцова на присудження Нобелівської премії миру, – йдеться в заяві Верховної Ради до Норвезькому Нобелівському комітету.

Тепер Нобелівський комітет має розглянути це звернення, оскільки Верховна Рада України є державним органом влади. Саме тому, за правилами Нобелівської премії, український парламент має право номінувати людей на цю відзнаку.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...