
На Донбасі україські бійці вмикатимуть вранці український гімн для окупантів, щоб "вивчили слова напам'ять". Про це розповіли у фонді "Повернись живим", повідомляють Патріоти України.
"Це - рупор. Стара, ще радянська, але надійна та перевірена часом потужна зброя для політінформації і наставляння заблукалих душ на правильний шлях - вона щойно прибула на легендарну Авдіївську промзону", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наші бійці посилено працюють "над програмою та підбором творів для прочищання загиджених роспропагандою мізків" бойовиків і обіцяють влаштувати їм добрі ранки з українським колоритом.
"Тепер продирати запухлі очі рано вранці бойовики будуть під гімн України. У такий спосіб армійці змусять ворога завчити його напам'ять", - йдеться у повідомленні.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: