"Ні" - "совку": Рада підтримала перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку

Верховна Рада направила до Конституційного суду для отримання висновку щодо відповідності вимогам статей 157 і 158 Основного Закону законопроект "Про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області)", повідомляють Патріоти України.

Так, за дане рішення проголосували 239 народних депутатів. Рішення було ухвалено з третьої спроби. Під час попередніх двох «за» голосували менш як 226 депутатів: під час першого голосування рішення підтримали 222 парламентарія, під час другого - 218. Не голосувала у повному складі фракція «Опозиційний блок», а з групи «Відродження» голосували лише 2 депутати.

Голова ВР Андрій Парубій закликав депутатів «не бавитися» з цим питанням. Законопроектом № 8380 від 18 травня 2018 року передбачено перейменувати Кіровоградську область у Кропивницьку область. «У частині другій статті 133 Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141) слово «Кіровоградська» замінити словом «Кропивницька», - сказано у документі. Даний законопроект поданий 158 народними депутатами.

Дрібна помста ворога: У Криму знесли СТО, де відмовилися ремонтувати військовий автомобіль окупантів

субота, 13 серпень 2022, 20:59

В окупованому Криму росіяни знесли станцію технічного обслуговування, де відмовилися обслуговувати військовий автомобіль російських окупантів. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передають Патріоти України. Він ут...

"Спасибо и за это!": Російський пропагандист похвалився "святом" у окупованому Донецьку

субота, 13 серпень 2022, 20:52

Поки що Донецьк був під контролем України свята в ньому виглядали дещо інакше. Приїжджали зірки світової величини, проходили матчі Ліги Чемпіонів та Євро-2012. Ну а з приходом російського світу святом стала подача смердючої води із болота та роздача гу...