"Ні" - "совку": Рада підтримала перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку

Верховна Рада направила до Конституційного суду для отримання висновку щодо відповідності вимогам статей 157 і 158 Основного Закону законопроект "Про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області)", повідомляють Патріоти України.

Так, за дане рішення проголосували 239 народних депутатів. Рішення було ухвалено з третьої спроби. Під час попередніх двох «за» голосували менш як 226 депутатів: під час першого голосування рішення підтримали 222 парламентарія, під час другого - 218. Не голосувала у повному складі фракція «Опозиційний блок», а з групи «Відродження» голосували лише 2 депутати.

Голова ВР Андрій Парубій закликав депутатів «не бавитися» з цим питанням. Законопроектом № 8380 від 18 травня 2018 року передбачено перейменувати Кіровоградську область у Кропивницьку область. «У частині другій статті 133 Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141) слово «Кіровоградська» замінити словом «Кропивницька», - сказано у документі. Даний законопроект поданий 158 народними депутатами.

Британська розвідка заявила, що армія РФ частково захопила підступи до Кремінної та хоче взяти Куп’янськ

четвер, 23 березень 2023, 12:43

Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки повідомило, що Росія частково відновила контроль над підступами до міста Кремінна. Про це інформує міноборони Британії, передають Патріоти України. "Подекуди Росія досягла виграшу до к...

Мріяла про приїзд Путіна: Суд оголосив вирок 24-річній мешканці Харківщини (відео)

четвер, 23 березень 2023, 12:29

17 березня Чугуївський міський суд Харківської області виніс вирок 24-річній мешканці Чугуєва, яка розповідала глядачам під час прямого ефіру у соціальній мережі TikTok про те, що мріє про приїзд російського президента Путіна. Жінку позбавили права обі...