​Ні Мундіаль, ні Кримнаш вже не допомагає: Рейтинг Путіна стрімко котиться униз

Угар «побєдобєсія» поступається у росіян озлобленістю через підвищення вартості життя і непопулярні соціальні реформи, зокрема зростання пенсійного віку. Дорога нафта не покриває валютний баланс «наддержави» через втечу капіталів закордон.

Рейтинг схвалення діяльності президента Росії Володимира Путіна впав майже на 9% протягом тижня. Про це 29 червня повідомив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД), зазначають Патріоти України. Згідно з опитуванням, на 24 червня рівень часткової або повної підтримки діяльності глави Кремля становив 63,4%. 17 червня він дорівнював 72,1%. Від початку місяця цей показник знизився на 14%.

Навпаки, рівень несхвалення діяльності Путіна порівняно із 17 червня зріс із 18,4% до 25%. Респондентам ставили запитання: "Ви загалом схвалюєте чи не схвалюєте діяльності?" Опитування проводили телефоном методом випадкової вибірки. Кожного дня опитували 1000 осіб. Максимальний показник помилки не перевищує 3,2%. 28 червня було опубліковано аналогічний рейтинг "Левада-центру".

На запитання, чи схвалюють вони діяльність Путіна на посаді президента РФ, відповідь "безумовно, так" обрало 24% респондентів, "радше так" – 41%. У квітні опитування демонстрували відповідно 33% і 46%. 14 червня уряд РФ схвалив остаточний варіант законопроекту про поступове підвищення пенсійного віку з 2019 року. Вік виходу на пенсію для чоловіків піднімуть до 65 років (до 2028 року), для жінок – до 63 років (до 2034). Згідно з опитуванням дослідницького холдингу "Ромир", 92% росіян не схвалюють запропонованої реформи.

При цьому варто мати на увазі, що в з кожним роком все більш тоталітарній Росії довіряти цифрам підтримки влади через невтаємничене опитування до кінця не варто. Справжній рівень довіри до правителя РФ вірогідно значно менше, за оприлюднені цифри.


"Можемо втратити територію аж до Дніпра": Чим загрожує Україні подальша затримка чи повна відсутність допомоги Заходу

понеділок, 15 квітень 2024, 13:50

Незабаром відбудеться великий наступ росіян, якщо Україна не отримає нової військової допомоги від Заходу. Про це розповів командир Окремої президентської бригади підполковник Павло Куриленко в інтерв'ю британському виданню The Telegraph, передають Пат...

"Ми не можемо збивати балістичні цілі": Окупанти знають, де в Україні їхнім ракетам нічого не загрожує, - військовий експерт

понеділок, 15 квітень 2024, 13:30

Українська ППО не може збивати балістичні цілі. Про це заявив в етері телеканалу "Еспресо" військовий експерт, директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих, передають Патріоти України. «Ми не можемо збивати бал...