Ні на що нездатні: Росія оконфузилася із санкційним списком проти України (фото)

Росія помилково включила до санкційного списку громадян України власника галереї мистецтв Євгена Карася, прийнявши його за тезку - лідера праворадикальної організації С14, повідомляють Патріоти України.

"Потрапив у санкційний список ворогів Росії в дуже яскравій компанії під №119 з 322 найнебезпечніших громадян. Ось, що значить мати повного тезку-радикала і більш доступні дані", – написав галерист на своїй сторінці у Facebook.

Відреагував на конфуз Росії в Facebook і Карась-праворадикал: "У списку Іллєнко, Коханівський, Аваков і... Євген Карась. Але не Васильович. А Валерійович. Власник художньої галереї, а не лідер С14".

Росія ввела проти 322 громадян і 68 компаній з України санкції у формі блокування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території РФ і заборони на перерахування коштів за межі Росії.

Без партійного білета, але разом: У "Слуги народу" немає голосів для виключення опального Тищенка з фракції – ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 4:04

"Слуга народу" не може зібрати потрібну кількість голосів для виключення з фракції нардепа Миколи Тищенка, який оскандалився своєю поїздкою до Таїланду під час війни. Про це повідомляє співрозмовник Української правди у фракції "Слуга народу". Пряма мо...

Платити путінським варварам тією ж монетою: Естонія просить Німеччину дозволити передачу Україні касетних боєприпасів

п’ятниця, 27 січень 2023, 3:42

Україна звернулась до Естонії з проханням передати касетні боєприпаси для протистояння повномасштабній російській агресії, й Таллінн просить Берлін дозволити їхній реекспорт. Про це в інтерв’ю ERR заявив естонський міністр оборони Ханно Певкур. . "Ес...