"Нічого святого": Шокін образився на Байдена через "сучиного сина"

Екс-Генрокурор України Віктор Шокін прокоментував слова колишнього віце-президента США Джозефа Байдена, який назвав його "сучим сином". Так, у коментарі Українським Новинам, він заявив, що у американського політика "немає нічого святого"Ю повідомляють Патріоти України. повідомляють Патріоти України.

"Я вважаю, що нормальна людина, у якого є мати, не може так говорити. Це моє глибоке переконання. Мати є мати. Для будь-якої людини вона найсвятіше. Якщо він до цього опустився - мені просто шкода цієї людини. Якщо він не поважає матерів, він просто особа", - сказав Шокін.

За словами екс-генпрокурора, заява Байдена в черговий раз підтвердила, що його звільнення відбулося незаконно і під зовнішнім тиском на керівництво України.

"Я глибоко поважаю США та американський народ, як стратегічного і найголовнішого і найважливішого партнера України, який надає нам допомогу в найважчі часи нашої країни. Але я хочу розділити американський народ і таких осіб як Джо Байден. Я вважаю, що це трохи різні речі - американці і Байден. Те, що творить Байден, він фактично втручається у внутрішні інтереси інших держав, порушуючи їхній суверенітет, нав'язуючи свою особисту волю, прикриваючись, що він представляє Сполучені Штати Америки. Заява Байдена в черговий раз підтверла, що моє звільнення відбулося незаконно під тиском цієї особи, яке здійснювалося на керівництво нашої держави ззовні", - сказав Шокін.

Також він додав, що Байден виявився "випадковим у цьому політикумі і минулим з історії США".

Він також зазначив, що під час роботи генпрокурором особисто активізував низку серйозних кримінальних справ, що, мабуть, і не сподобалося Байдену.

Хіти тижня. "Западный поход Путина", - Ілларіонов про нездійсненні мрії Х**ла (карти, відео)

понеділок, 20 січень 2020, 19:00

"Несколько дней тому назад в этом блоге были заданы вопросы "Зачем Путину манипуляции с архивными документами?" и "За что он возненавидел Польшу?" Там также было предложено объяснение того, что именно в сентябрьской резолюции Европарламента вызвало осо...

Хіти тижня. "Там за 6 лет выстроен совершенно новый мир. Другой. Иной. Абсолютно отличный от Украины. Кардинально отличный от Европы. Это СССР. Гулаг. Там все поменялось. Понимаете? Все!" - Степова про деокупацію Донбасу

понеділок, 20 січень 2020, 18:30

"Самое страшное на войне - это правда. Какая б она ни была, но правда. Неудобная правда. Болезненная правда. Жестокая правда", - пише у своєму блозі Олена Степова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Все, чем на войне пытаются прикрыть шрамы, не...