Ніяк не вгомоняться: Польські чиновники готують нову "релігійну" провокацію в Україні

Ілюстрація: goPL.by

Представники президента Польщі й уряду в неділю, 25 лютого, поїдуть на святкування 74 річниці вбивства польського населення в Гуті Пеняцькій членами 14-ї дивізії СС "Галичина" та представниками УПА, повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

Так, до України поїдуть віце-міністр закордонних справ Ян Дзедзічак, президентський міністр Адам Квятковський і віце-голова Інституту національної пам'яті Кшиштоф Швагжик. Як зазначають, їх запросила римо-католицька парафія у Бродах.

Відзначимо, члени делегації заявили, що візит не має політичного підґрунтя. "Ми їдемо туди на релігійні заходи", - сказав один із міністрів. Він додав, що нинішня криза в польсько-українських взаєминах не може бути приводом того, що польська влада відмовиться від вшанування пам'яті убитих в Україні поляків.

Скандально відома противниця допомоги Україні йде з Конгресу США - CNN

субота, 4 лютий 2023, 14:41

Представник Республіканської партії Вікторія Спартц від штату Індіана оголосила, що хоче залишити Конгрес США. CNN повідомляє, що противниця виділення Україні військової допомоги не балотуватиметься на жодну посаду у 2024 році, передають Патріоти Украї...

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...