Ніяк не вгомоняться: Польські чиновники готують нову "релігійну" провокацію в Україні

Ілюстрація: goPL.by

Представники президента Польщі й уряду в неділю, 25 лютого, поїдуть на святкування 74 річниці вбивства польського населення в Гуті Пеняцькій членами 14-ї дивізії СС "Галичина" та представниками УПА, повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

Так, до України поїдуть віце-міністр закордонних справ Ян Дзедзічак, президентський міністр Адам Квятковський і віце-голова Інституту національної пам'яті Кшиштоф Швагжик. Як зазначають, їх запросила римо-католицька парафія у Бродах.

Відзначимо, члени делегації заявили, що візит не має політичного підґрунтя. "Ми їдемо туди на релігійні заходи", - сказав один із міністрів. Він додав, що нинішня криза в польсько-українських взаєминах не може бути приводом того, що польська влада відмовиться від вшанування пам'яті убитих в Україні поляків.

У скреп істерика: Норвегія не пропустила вантаж для росіян на Шпіцбергені, в РФ обурені

середа, 29 червень 2022, 16:08

Влада Норвегії через санкції не дозволила провезти російські вантажі на Шпіцберген через материкову частину країни. Про це пише місцеве видання NRK, передають Патріоти України. Як стало відомо, заявку на отримання дозволу Норвегія відхилила ще 15 червн...

"Пролетіли кілька поверхів": Жінка, яку дістали з-під завалів багатоповерхівки в Києві, розповіла про трагедію (відео)

середа, 29 червень 2022, 15:49

Жінка, яка вижила внаслідок ракетної атаки РФ по багатоповерхівці в Києві, а потім її дістали з-під завалів, прийшла до тями. За словами постраждалої, після обстрілу, у неї та її дочки провалилася підлога під ногами і вони разом пролетіли кілька поверх...