"Нікчемні контракти": У Росії найманці "Вагнера" влаштували бунт

Росіяни звернулися до суду.

Найманці російських приватних військових компаній подали позов на організаторів ПВК до Міжнародного кримінального суду через "нікчемні контракти". Про це заявив голова комітету Загальноросійського офіцерського зібрання Євген Шабаєв, повідомляють Патріоти України.

Звернення до суду підписали 357 військових з 52 регіонів Росії. Делегати запевняють, що "з російськими найманцями укладаються юридично нікчемні договори, які не регламентують роботу в умовах бойових дій".

"Фактично цивільних осіб вводять в оману і вивозять з країни постійного проживання з метою незаконного використання у військових цілях. Оскільки ситуація не змінюється впродовж уже трьох років, ми просимо прокурора порушити кримінальну справу згідно зі статтею 7 Римського статуту Міжнародного кримінального суду, а саме пункту "насильницьке зникнення людей", - зазначили у документі.

Зазначимо, що Кремль неоднаразово заперечував присутність російських найманців у Сирії, на сході в Україні та інших країнах.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...