"Нікчемні контракти": У Росії найманці "Вагнера" влаштували бунт

Росіяни звернулися до суду.

Найманці російських приватних військових компаній подали позов на організаторів ПВК до Міжнародного кримінального суду через "нікчемні контракти". Про це заявив голова комітету Загальноросійського офіцерського зібрання Євген Шабаєв, повідомляють Патріоти України.

Звернення до суду підписали 357 військових з 52 регіонів Росії. Делегати запевняють, що "з російськими найманцями укладаються юридично нікчемні договори, які не регламентують роботу в умовах бойових дій".

"Фактично цивільних осіб вводять в оману і вивозять з країни постійного проживання з метою незаконного використання у військових цілях. Оскільки ситуація не змінюється впродовж уже трьох років, ми просимо прокурора порушити кримінальну справу згідно зі статтею 7 Римського статуту Міжнародного кримінального суду, а саме пункту "насильницьке зникнення людей", - зазначили у документі.

Зазначимо, що Кремль неоднаразово заперечував присутність російських найманців у Сирії, на сході в Україні та інших країнах.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...