"Нікому та нічим": Фельгенгауер відповів на ідею Жириновського вдарити по флоту США та оточити Великобританію

Експерт зауважив, що розмови росіян про те, скільки "Томагавків", випущених по Сирії, було збито, за великим рахунком, є "художнім свистом".

Павло Фельгенгауер. Фото: 112 Україна.

В даний час в Росії "нікому і нічим" оточувати Великобританію з моря. "З флотом зараз повна проруха", - сказав "Обозревателю" російський військовий експерт Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.

Коментуючи заяву російського політика Володимира Жириновського про нібито істотну перевагу сил РФ в Сирії над силами США, він зауважив: "Подібних заяв дуже багато - по суті, Жириновський повторює офіційну лінію. Про це говорять наші дипломати і офіційні особи - про те, що ми не вестимемо переговори з американцями, про те, що Росія домоглася повної військової переваги, що Росія перемогла в гонці озброєнь".

У той же час експерт запевнив: оточити Великобританію, як це пропонує Жириновський, російський флот не в змозі в силу об'єктивних причин. "Про реальну бойову готовність надводного флоту смішно говорити. З флотом зараз повна проблема. Немає таких можливостей. Кораблів океанської зони, м'яко кажучи, мало. А великі взагалі не готові. Нічим нам оточувати Британію", - заявив Фельгенгауер.

"З флотом у нас великі-великі проблеми, тим більше що дуже багато грошей вимагає не лише будівництво, а й утримання флоту в боєготовному стані", - додав він. "Може, ситуація через пару років зміниться - щось вийде з ремонту, щось добудують. Але зараз повна проруха", - запевнив експерт.

Він також зауважив, що розмови про те, скільки "Томагавків", випущених по Сирії, було збито насправді, за великим рахунком, є "художнім свистом". Перш за все, з тієї причини, що "збивати крилаті ракети можна, але це не так просто".

Нагадаємо, 17 квітня Володимир Жириновський написав в своєму Telegram: "Якщо будуть нові загрози обстрілу, підвести кораблі Балтійського флоту до берегів Великобританії. Не порушувати кордонів, не стріляти, а тільки лише підвести, створивши півколо навколо островів. Це вчинило б потужний психологічний ефект, і загострювати ситуацію, грати з росіянами одразу перехотілося б".

У мережі показали, скільки грошей росіянам обіцяють за участь у війні проти України

неділя, 29 травень 2022, 10:44

У мережі показали розцінки на вербування "гарматного м'яса" на війну в Україну. Росіян у глибинці РФ спокушають підписувати контракти та їхати воювати нечуваними зарплатами та компенсаціями за поранення та загибель. Також "новобранцям" обіцяють "посвід...

"Ми не візьмемо їх до складу України": Данілов висловився про часті "хлопки" в Бєлгороді і Курську

неділя, 29 травень 2022, 10:30

Обстріли прикордонних з Україною областей РФ, в яких звинувачують ЗСУ, справа рук самих росіян. Секретар РНБО Олексій Данілов В інтерв'ю "24 каналу" зазначив, що жителі Курської та Бєлгородської областей могли піти на такий крок через невдоволення житт...