Німеччині, Австрії та іншим приготуватися: Білий дім готовий оголосити санкції проти учасників будівництва "Північного потоку-2" - американські ЗМІ

Америка рішуче налаштована зупинити "Північного потоку-2" за будь-яку ціну. Якщо не вдасться умовити уряди «друзів Газпрому», у хід підуть санкції. Тоді ніякого вибору лицемірним європейцям не залишиться – доведеться здатися силі «Дядька Сема».

Адміністрація президента США Дональда Трампа близька до того, щоб застосувати санкції щодо енергетичних компаній з Німеччини та інших європейських країн з метою створити перешкоду для будівництва політично, повідомляють Патріоти України з посиланням на джерела Foreign Policy у Вашингтоні.

Високопосадовці США все ще розглядають інші способи блокувати проект газопроводу, спрямований на видобування російського газу в самому центрі Європи. Але ключові фігури в адміністрації тепер розглядають санкції як все більш ймовірний варіант.
"Білий дім розглядає й інші шляхи блокування проекту "Північний потік-2", але більшість ключових фігур в адміністрації схиляються до санкційного сценарію. Аналогічні настрої переважають і в Конгресі США", – йдеться у повідомленні видання.
Цей крок може додати ще більше напруги в стосунки між Сполученими Штатами та Німеччиною, де чиновники вже засмучені через рішення президента Дональда Трампа про торгівельні мита, вихід з ядерної угоди щодо Ірану та інші питання.
“Вони не перед чим не зупиняться, щоб заблокувати «Північний потік», - сказав співрозмовник видання, маючи на увазі Білий дім.
У США і багатьох східноєвропейських столицях висловлюють побоювання, що "Північний потік-2" посилить залежність Західної Європи від російських енергоресурсів.
Державний департамент США не відповів безпосередньо на питання про санкції, але там повідомили, що компанії, які працюють над проектом, роблять це на свій страх і ризик.
“Нам зрозуміло, що фірми, що працюють в російському секторі трубопровідного транспорту, займаються бізнесом, який несе ризик санкцій”, — сказала прес-секретар Держдепартаменту.

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...

Не може більше мовчати! - Z-пропагандист Гольман в істериці висвітлив реальні масштаби паливної катастрофи в РФ

субота, 27 червень 2026, 19:01

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...