"Ніж" у саме серце скреп: Грузинська православна церква підтримає автокефалію для України

Грузинська православна церква має намір підтримати створення автокефальної помісної Православної церкви України, повідомляють Патріоти України з посиланням Грузия Online.

Після закінчення синоду архієпископ Цілканської та Душетської єпархії Зосім зазначив, що церква поки що утрималася від ухвалення офіційного рішення щодо створення автокефальної церкви в Україні до публікації постанови Вселенського патріарха.

Проте, за його словами, церква збирається підтримати автокефалію. "У січні буде опубліковано постанову Вселенського патріарха та наше рішення буде ухвалене після цього. Зараз ми утрималися. Грузинська церква підтримає автокефалію Української православної церкви", — зазначив архієпископ Цілканської та Душетської єпархії Зосім.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...