"Ніж" у саме серце скреп: Грузинська православна церква підтримає автокефалію для України

Грузинська православна церква має намір підтримати створення автокефальної помісної Православної церкви України, повідомляють Патріоти України з посиланням Грузия Online.

Після закінчення синоду архієпископ Цілканської та Душетської єпархії Зосім зазначив, що церква поки що утрималася від ухвалення офіційного рішення щодо створення автокефальної церкви в Україні до публікації постанови Вселенського патріарха.

Проте, за його словами, церква збирається підтримати автокефалію. "У січні буде опубліковано постанову Вселенського патріарха та наше рішення буде ухвалене після цього. Зараз ми утрималися. Грузинська церква підтримає автокефалію Української православної церкви", — зазначив архієпископ Цілканської та Душетської єпархії Зосім.

Позиціями ЗСУ теж цікавився: СБУ затримала коригувальника ракетного удару по школі у Краматорську (фото)

середа, 22 березень 2023, 12:14

Служба безпеки затримала ворожого інформатора, який збирав розвіддані про локації Сил оборони та коригував російські обстріли соціальних установ на Донеччині. Саме за його наведенням окупанти завдали ракетного удару по школі в Краматорську 5 березня ць...

Отримала "підвищення": Жителька Харківщини під час окупації очолила місцевий відділ ЖКГ

середа, 22 березень 2023, 11:45

51-річна чиновниця з Дворічної під час окупації отримала підвищення, інформують Патріоти України. Як встановили слідчі прокуратури, до війни жінка працювала спеціалісткою відділу житлового господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічан...