Ніж у спину: США готують велику партію універсальних військових всюдиходів для ЗСУ, - посол України

10 вересня комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект закону, яким, зокрема, передбачається збільшення допомоги Україні на оборонні цілі в 2018 році.

Валерій Чалий. Фото: Укрінформ.

США планують поставку в Україну великої партії автомобілів Hummer. Про це повідомив посол України в Вашингтоні Валерій Чалий в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

«Зараз, я можу це сказати, планується поставка, велика поставка автомобілів, нових автомобілів, якісних. В тому числі, медичних», - розповів посол. Чалий також повідомив, що у Вашингтоні пройшла дискусія між експертами, які запропонували говорити про постачання Україні «оборонної зброї». Однак, як зазначив посол, таке формулювання має на увазі надання протитанкового, протимінного озброєння, засобів комунікації і радарів.
Говорячи про надання летального зброї, Чалий нагадав, що це рішення приймає президент США Дональд Трамп, а підтримка Пентагону в цьому питанні вже є. «Я думаю, що найближчим часом ми знайдемо включення вже в законодавчу базу Конгресу конкретизації таких видів поставок», - додав він.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка, що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...