"Ніж у спину": Україна введе нові санкції проти Росії

Сьогодні Рада національної безпеки та оборони України ухвалить рішення про запровадження санкцій у відповідь на агресію Росії в районі Керченської протоки, у тому числі проти депутатів Держдуми РФ та російських підприємств, що допомагають російській армії. Про це президент України Петро Порошенко заявив на засіданні РНБО, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні на порядок денний засідання Ради національної безпеки та оборони внесено і проект прийняття рішення щодо застосування санкцій України за незаконне проведення виборів на території, окупованій на сході нашої держави, на Донбасі, за агресію проти нашої держави в Чорному морі біля Керченської протоки, (проти) тих, хто атакував наші кораблі, тих, хто був причетний до незаконних судових процесів, до затримання, тих, хто віддавав накази. Ми маємо продемонструвати світу рішучість українських дій", - наголосив Порошенко.

"Оскільки ми бачимо політичну підтримку й участь Державної думи у цьому процесі, значна кількість депутатів Державної думи, у тому числі від фракцій "Єдина Росія", ЛДПР, також рішенням вводяться до санкційного списку. Підприємства, які у той чи інший спосіб протидіють Україні, забезпечують військову складову, постачання до збройних сил Російської Федерації, за пропозиціями уряду, за пропозиціями Служби безпеки України, за аналізом позиції Верховної Ради також запропоновано сьогодні застосувати до них механізм санкцій", - наголосив глава держави.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Хіти тижня. Вже випустили нову "версію": Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 17:00

"Путін в середу виступав на "Російському енергетичному тижні". Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював. Сьогодні на зміну випустили вищу версію. Але штани й шкарпетки видали від комплекту на нижчу версію - тож щойно цей Путін сів в кріс...