"Ніж у спину": Україна ввела нові санкції проти Росії

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про оновлені персональні економічні та інші санкції щодо 294 юридичних та 848 фізичних осіб, які брали участь в агресії проти України. Про це йдеться в указі президента Петра Порошенка №82/2019, повідомляють Патріоти України.

"Постановляю увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в документі.

Як пояснили в РНБО, їхнє рішення поширюється на 294 юридичні та 848 фізичні особи.

Санкційні списки включають тих, хто:

  • будував керченський міст;
  • причетний до нападу та захоплення українських військових катерів та утримання українських моряків;
  • організовував та сприяв проведенню псевдовиборів на окупованих територіях;
  • порушував українське законодавство щодо відвідування Криму;
  • поширює видавничу продукцію антиукраїнського змісту;
  • незаконно отримав та використовуэ музейне зібрання, що належить Україні.

Крім того, кажуть у відомості, санкції застосовано до керівників Ради федерації Федеральних зборів РФ та депутатів Державної думи РФ.

РНБО також запровадила обмежувальні заходи до окремих фізичних і юридичних осіб, щодо яких застосували санкції ЄС, США та Канада.

Також на підставі пропозицій Національного банку України продовжено санкції до 4 банків з капіталом держави-агресора.

Водночас, пояснили в Раді нацбезпеки, "у зв'язку з досягненням мети запровадження санкцій, за поданням СБУ скасовані обмежувальні заходи щодо 8 юридичних осіб, більшість з яких припинила господарчу діяльність".

"Також за ініціативою СБУ внесені технічні правки до ідентифікаційних даних однієї фізичної та двох юридичних осіб", - додали в РНБО.

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...