
Відповідне повідомлення уряд Угорщини опублікував до сімдесят шостої річниці «битви на Дону». «Пам'ятайте про перемогу наших дідів, про тих героїчних угорських солдатів, які до останнього боролися за Угорщину на Дону...», - йдеться в повідомленні.

В уряді Угорщини вказують, що 12 січня 1943 року «радянська армія почала наступ проти другої угорської армії, чисельність якої становила 200 000 чоловік». В результаті Угорщина «втратила 120 000 героїчних солдатів, багато хто потрапив в полон».
Користувачі соцмережі з Угорщини жваво обговорюють ініціативу свого уряду. «Що за дрова ... вони захищали в вирі Дона? Може бути, вони хотіли повернутися в Ателькузу?» - запитав інший, маючи на увазі легендарне місце, де за переказами жили угорці в давнину до переселення в Європу. На думку вчених, воно знаходиться на території Росії в районі сучасного Башкортостану.
Варто відзначити, що така антиросійська заява угорського уряду виглядає досить дивною, так як нинішнього угорського прем'єра Віктора Орбана вважають другом президента Росії Володимира Путіна, а саму Угорщину базою російських шпигунів.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...