
Україні необхідно повертати окуповані території силовим шляхом, оскільки переговори в нормандському форматі не вирішать цю проблему, повідомляють Патріоти України.
"Переговори в нормандському форматі – це імітація політичного процесу, яку дуже люблять європейські бюрократи. Зустрічі в нормандському форматі – безглузда справа. Це переговори про можливість переговорів. Нормандський формат – механізм, який повинен хоч якось працювати. Тому його учасники робитимуть вигляд, що він живий. Путін не збирається вести себе цивілізовано", - сказав російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровий.
Заходу немає про що говорити із Росією. "Путін схильний до самоізоляції, і заважати йому не потрібно. Коли росіяни зрозуміють, що Путін небезпечний для їхньої країни, вони самі вийдуть на багатомільйонні мітинги. Ситуація в РФ зараз передреволюційна", – підкреслив Боровий.
Зустріч політичних директорів міністерств закордонних справ країн "Нормандської четвірки" повинна пройти в Берліні 26 липня. Останні переговори в нормандському форматі (Україна, Росія, ФРН, Франція) відбулися у Німеччині 11 червня, в них взяли участь міністри закордонних справ країн "четвірки".
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...