"Нормандський формат" не допоможе: "Україна має силою повертати Донбас і Крим", - Боровий

Україні необхідно повертати окуповані території силовим шляхом, оскільки переговори в нормандському форматі не вирішать цю проблему, повідомляють Патріоти України.

"Переговори в нормандському форматі – це імітація політичного процесу, яку дуже люблять європейські бюрократи. Зустрічі в нормандському форматі – безглузда справа. Це переговори про можливість переговорів. Нормандський формат – механізм, який повинен хоч якось працювати. Тому його учасники робитимуть вигляд, що він живий. Путін не збирається вести себе цивілізовано", - сказав російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровий.

Заходу немає про що говорити із Росією. "Путін схильний до самоізоляції, і заважати йому не потрібно. Коли росіяни зрозуміють, що Путін небезпечний для їхньої країни, вони самі вийдуть на багатомільйонні мітинги. Ситуація в РФ зараз передреволюційна", – підкреслив Боровий.

Зустріч політичних директорів міністерств закордонних справ країн "Нормандської четвірки" повинна пройти в Берліні 26 липня. Останні переговори в нормандському форматі (Україна, Росія, ФРН, Франція) відбулися у Німеччині 11 червня, в них взяли участь міністри закордонних справ країн "четвірки".

Їх послали слідом за російським кораблем: Дипломати Путіна нещодавно знову пропонували Заходу угоду щодо України

неділя, 29 травень 2022, 14:28

Дипломати країни-агресора Росії впродовж останніх двох тижнів намагалися схилити Захід до компромісу щодо війни в України, але зазнали фіаско. Світові лідери уже розуміють, що президент-агресор Володимир Путін абсолютно недоговороздатний. Про це заявив...

Ще й обізвали "уклонистом": Сліпому від народження росіянину надіслали повістку у військкомат

неділя, 29 травень 2022, 14:14

28-річному Сергію Сітдікову з Татарстану (РФ) надіслали повістку від військкомату, попри інвалідність та ДЦП. Про це розповідає "Комсомольська правда", передають Патріоти України. Сітдіков сліпий від народження і пересувається в інвалідному візку, тому...