Нова брехня Кремля: У МЗС РФ заявили, що українська автокефалія призвела до напруги в Косові

У Росії впевнені, що косовари продовжують узурпувати власність СПЦ.

МЗС РФ вважає, що надання автокефалії Українській православній церкві призвело до напруженої ситуації довкола об’єктів Сербської православної церкви у Косові. Про це йдеться у коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії на відповідну тематику, інформують Патріоти України.

"Триває практика узурпації косоварами власності СПЦ. Зокрема, церква Іоанна Предтечі і каплиця Св. Параскеви П'ятниці в місті Печ вже не зазначені в місцевих кадастрових документах як власність СПЦ.

Розглядаємо такий стан як наслідок, серед іншого, і неканонічних кроків Константинопольського патріархату стосовно православ'я в Україні", - заявили в російському відомстві.

"Очевидне посилення політизованих підходів щодо канонічних православних структур, порушення їх законних прав", - додали в МЗС РФ.

У зв’язку з цим російське міністерство закликало Миротворчу місію ООн в Косові натиснути на Приштину для "захисту законних інтересів Сербської православної церкви на території краю".

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...