Нова спроба прорубати вікно в Євросоюз: У Кремлі збираються відкрити в Брюсселі представництво Криму

У робочу групу увійшов бельгійський депутат Філіп Девінтер. Він також заявив, що ініціатива "спрямована на подолання режиму санкцій".

У Кремлі знову націлилися на Брюссель. Фото: Рейтерс.

У Кремлі заявили про наміри наступного року відкрити в Брюсселі представництво окупованого Криму. Воно нібито має "просуватиме інтереси" півострова та боротись із санкціями. Про це повідомило російське видання "Известия", передають Патріоти України.

Так, видання зазначає, що для цього має бути створена робоча група, яка займеться відкриттям організації в Брюсселі. До неї нібито увійшли європейські політики. Наразі немає інформації про конкретні юридичні дії у цьому питанні. Однак у виданні зазначають, що так зване "представництво" хочуть внести в реєстр лобістських груп у структурах ЄС.

Як стверджує співголова V Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрій Назаров, незаконну організацію планують відкрити у першій половині 2019 року."Організація буде мати офіційний лобістський статус на території ЄС. Це дозволить на законних підставах просувати інтереси Криму в Євросоюзі", – стверджує він.

Зокрема, за даними видання, у робочу групу увійшов бельгійський депутат Філіп Девінтер. Він також заявив, що ініціатива "спрямована на подолання режиму санкцій".

Уряд хоче створити чотири нових міністерства - нардеп від "Слуги народу"

вівторок, 26 травень 2020, 12:15

Деякі міністерства вже колись існували. Деякі з них існували вже раніше:. сільського господарства;екології;промполітики і держоборонзамовлення;науки та інноваційного розвитку. «А ось і пішли інсайди по Шмигалю. З великою часткою ймовірності - правдопод...

"Передумали" повертати: В окупованому Криму розформовують групу захоплених кораблів ВМС України

вівторок, 26 травень 2020, 11:44

Раніше окупаційна адміністрація планувала повернути кораблі Україні, проте нібито через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 цього не сталось. В окупованому Росією українському Севастополі розформовують групу захоплених кораблів ВМС ЗС України. П...