Нова спроба прорубати вікно в Євросоюз: У Кремлі збираються відкрити в Брюсселі представництво Криму

У робочу групу увійшов бельгійський депутат Філіп Девінтер. Він також заявив, що ініціатива "спрямована на подолання режиму санкцій".

У Кремлі знову націлилися на Брюссель. Фото: Рейтерс.

У Кремлі заявили про наміри наступного року відкрити в Брюсселі представництво окупованого Криму. Воно нібито має "просуватиме інтереси" півострова та боротись із санкціями. Про це повідомило російське видання "Известия", передають Патріоти України.

Так, видання зазначає, що для цього має бути створена робоча група, яка займеться відкриттям організації в Брюсселі. До неї нібито увійшли європейські політики. Наразі немає інформації про конкретні юридичні дії у цьому питанні. Однак у виданні зазначають, що так зване "представництво" хочуть внести в реєстр лобістських груп у структурах ЄС.

Як стверджує співголова V Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрій Назаров, незаконну організацію планують відкрити у першій половині 2019 року."Організація буде мати офіційний лобістський статус на території ЄС. Це дозволить на законних підставах просувати інтереси Криму в Євросоюзі", – стверджує він.

Зокрема, за даними видання, у робочу групу увійшов бельгійський депутат Філіп Девінтер. Він також заявив, що ініціатива "спрямована на подолання режиму санкцій".

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...

На жаль, дива не сталося: В ОВА розповіли про долю трьох зниклих безвісти після удару по Дніпру

неділя, 28 травень 2023, 13:29

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України. "Стала відома доля трьох людей, які зни...