"Новая космическая эпоха наступила", - Олег Пономар

"Вторник. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"НАТО - с нами. НАТО увеличило военное присутствие в Черном море. Генсек НАТО выразил полную поддержку Украине в свете последних событий. Сегодня в Брюсселе в штаб-квартире НАТО состоится встреча Генсека с главами МИД Украины и Грузии.

Санкций много не бывает. Генеральный прокурор Украины направил президенту Украины и Совету национальной безопасности и обороны предложения ввести санкции в отношении отдельных юридических и физических лиц РФ из-за агрессии в Керченском проливе.

Новая космическая эпоха наступила. В США вчера запустили ракету Falcon 9 компании SpaceX с дважды использовавшейся маршевой ступенью, которая выведет на орбиту сразу 64 спутника".

У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

субота, 25 травень 2024, 8:30

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак. . Наразі на цьом...

"Будуть найжорстокіші бої": Експерт назвав напрямки у Донецькій області, де РФ може активізуватись влітку

субота, 25 травень 2024, 8:22

Росія не залишила ідеї вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Тому на сході влітку одночасно можуть йти жорстокі бої на двох чи навіть трьох напрямках. Таку думку в коментарі для матеріала РБК-Україна висловив військово-політичний оглядач г...