Новий фронт: Росіяни можуть відкрити військову базу в ЦАР

У Міністерстві оборони Центральноафриканської Республіки заявили про готовність відкрити на території країни російську військову базу, повідомляють Патріоти України.

Як заявив міністр оборони ЦАР Марі Ноель Койяр в інтерв'ю російському інформаційному агентству "РИА Новости", підписана в 2018 році між Росією і ЦАР угода про військове співробітництво передбачає будівництво російської військової бази.

"Якщо президентами, як верховними головнокомандуючими, як керівниками нації, буде прийнято рішення про розміщення бази, значить, до цього наші країни прийдуть, ну а ми, як міністри, вже будемо його реалізовувати", - сказав голова Міноборони ЦАР.

При цьому Койяр уточнив, що освітній армійський центр в Беренго, де працюють військові інструктори з Росії, не вважається російською базою.

Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...