Ну, тепер "Моську" точно розірвуть: ФБР виявило, що за кривавими заворушеннями "конфедератів" на півдні США стояла Москва

​Російські спецслужби підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах. Америка такого не пробачить. В очах розгніваних громадян цей злочин не поступається втручанням у вибори, і знов «гібридний» ворог діяв через соцмережі.

Заворушення націоналістів в американському Шарлотсвіллі в серпні 2017 року спровокували кремлівські спецслужби. Про причетність РФ з заворушень повідомило CNN, посилаючись на конгресмена від Республіканської партії Тома Гаррета, зазначають Патріоти України.

Нагадаймо, заворушення спалахнули 12 серпня минулого року в Шарлотсвіллі через рішення місцевої влади демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі. На вулицю вийшли націоналісти і їх противники, що вилилося в масове побоїще. В результаті зіткнень близько 30 громадян постраждали, 1 людина загинула.

За словами конгресмена Гарретта, кілька місяців тому відбувся закритий брифінг ФБР, де озвучили результати розслідування по Шарлотсвіллю. Там було сказано, що РФ "роздула вогонь" зіткнення. Подробиці не озвучувалися. Однак раніше ходили чутки, що кремлівські спецслужби через соцмережі підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах": расову проблему, релігії, історії та інше.

"Вони використовують події, подібні до цієї" расової "битві", - підкреслив Гаррет, уточнивши, що це дуже небезпечно, так як здатне посіяти хаос в США. Скоріш за все, саме цього Кремль і домагається. Новина "підірвала" американську громадськість. Не виключено, що й це втручання послужить для Вашингтону приводом посилити санкції проти путінського режиму.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...