Ну, тепер "Моську" точно розірвуть: ФБР виявило, що за кривавими заворушеннями "конфедератів" на півдні США стояла Москва

​Російські спецслужби підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах. Америка такого не пробачить. В очах розгніваних громадян цей злочин не поступається втручанням у вибори, і знов «гібридний» ворог діяв через соцмережі.

Заворушення націоналістів в американському Шарлотсвіллі в серпні 2017 року спровокували кремлівські спецслужби. Про причетність РФ з заворушень повідомило CNN, посилаючись на конгресмена від Республіканської партії Тома Гаррета, зазначають Патріоти України.

Нагадаймо, заворушення спалахнули 12 серпня минулого року в Шарлотсвіллі через рішення місцевої влади демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі. На вулицю вийшли націоналісти і їх противники, що вилилося в масове побоїще. В результаті зіткнень близько 30 громадян постраждали, 1 людина загинула.

За словами конгресмена Гарретта, кілька місяців тому відбувся закритий брифінг ФБР, де озвучили результати розслідування по Шарлотсвіллю. Там було сказано, що РФ "роздула вогонь" зіткнення. Подробиці не озвучувалися. Однак раніше ходили чутки, що кремлівські спецслужби через соцмережі підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах": расову проблему, релігії, історії та інше.

"Вони використовують події, подібні до цієї" расової "битві", - підкреслив Гаррет, уточнивши, що це дуже небезпечно, так як здатне посіяти хаос в США. Скоріш за все, саме цього Кремль і домагається. Новина "підірвала" американську громадськість. Не виключено, що й це втручання послужить для Вашингтону приводом посилити санкції проти путінського режиму.

Хіти тижня. Вибори, вибори..: Відомий письменник пророкує Медведчуку посаду голови Верховної Ради

неділя, 16 червень 2019, 17:00

Колишні хазяї потяглися до рідних межигір'їв... Про це у своєму блозі пише письменник Юрій Андрухович, передають Патріоти України. "Ні, Саакашвілі не перемагає в рейтинґу найбільших симпатій і найдивніших камбеків. Хоча, безумовно, похід на концерт Мон...

"Силовики перестануть виконувати накази": Як Путін втратить владу

неділя, 16 червень 2019, 16:39

Варіант із захопленням влади військовими в Росії практично виключений. У випадку розростання протестів в Росії і прямого повстання проти Володимира Путіна, існує ймовірність що силові структури вийдуть з-під контролю Кремля і перестануть підкорятися на...