Ну, тепер "Моську" точно розірвуть: ФБР виявило, що за кривавими заворушеннями "конфедератів" на півдні США стояла Москва

​Російські спецслужби підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах. Америка такого не пробачить. В очах розгніваних громадян цей злочин не поступається втручанням у вибори, і знов «гібридний» ворог діяв через соцмережі.

Заворушення націоналістів в американському Шарлотсвіллі в серпні 2017 року спровокували кремлівські спецслужби. Про причетність РФ з заворушень повідомило CNN, посилаючись на конгресмена від Республіканської партії Тома Гаррета, зазначають Патріоти України.

Нагадаймо, заворушення спалахнули 12 серпня минулого року в Шарлотсвіллі через рішення місцевої влади демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі. На вулицю вийшли націоналісти і їх противники, що вилилося в масове побоїще. В результаті зіткнень близько 30 громадян постраждали, 1 людина загинула.

За словами конгресмена Гарретта, кілька місяців тому відбувся закритий брифінг ФБР, де озвучили результати розслідування по Шарлотсвіллю. Там було сказано, що РФ "роздула вогонь" зіткнення. Подробиці не озвучувалися. Однак раніше ходили чутки, що кремлівські спецслужби через соцмережі підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах": расову проблему, релігії, історії та інше.

"Вони використовують події, подібні до цієї" расової "битві", - підкреслив Гаррет, уточнивши, що це дуже небезпечно, так як здатне посіяти хаос в США. Скоріш за все, саме цього Кремль і домагається. Новина "підірвала" американську громадськість. Не виключено, що й це втручання послужить для Вашингтону приводом посилити санкції проти путінського режиму.

"Жеребчик" рулить: Комітет Верховної Ради все ще під проводом скандального "слуги" Яременка не підтримав засудження Росії за використання Інтерполу для переслідування українців

середа, 11 грудень 2019, 22:18

Рішення про винесення заяви на розгляд Ради підтримали парламентарії від фракції "Голосу", від фракції "Європейська солідарність" і від "Слуги народу". Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва не підтрим...

"Я не разговариваю с ними": В української телеведучої, яка перебралась до Москви, сталася істерика через цькування в Україні (відео)

середа, 11 грудень 2019, 22:01

Регіна Тодоренко не стримала сліз через те, що не може привезти свого коханого чоловіка Влада Топалова в Україну через напружену ситуацію між країнами.​. Також телеведуча поділилася, що її чоловік - російський співак Влад Топалов не може приїхати і поз...