
За інформацією відомства, угода спрямована на взаємний розвиток в'їзного туризму, створення і відкриття нових туристичних маршрутів, розвиток різних видів туризму та обмін досвідом.
"За п'ять років ми напрацювали достатньо досвіду, щоб ділитися ним із колегами. Наші регіони пов'язують дружні та ділові зв'язки, і розвиток такого стратегічно важливого напрямку республік як туризм, стане ще одною сполучною ланкою в ланцюзі великих спільних проектів Криму і Чечні", - зазначив окупаційний "міністр туризму" Криму Вадим Волченко.
Раніше повідомлялося, що за даними так званого "Міністерства курортів і туризму Криму", окупований півострів у 2018 році прийняв 5,6 млн туристів, що майже на третину більше показників 2017 року.
Інформації про кількість відпочиваючих в окупованому Криму з незалежних джерел немає.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...