Нищівний "удар": Російські олігархи за день втратили мільярди доларів

Після пропозиції підвищити податки для найбільших металургійних і гірничодобувних компаній РФ статки російських металургійних олігархів за день 10 серпня зменшилися на понад $3 млрд. Про це свідчить індекс Bloomberg Billionaires, який відстежує розмір статків мільярдерів у режимі реального часу, повідомляють Патріоти України.

На думку економічного радника президента Росії Володимира Путіна Андрія Бєлоусова, після підвищення податків до державного бюджету додатково надійде понад 500 млрд рублів, необхідних для реалізації "травневих указів" Путіна. Після цієї пропозиції впали в ціні акції 14 компаній, згаданих радником Путіна. З кількома з них відмовилися працювати потенційні інвестори.

Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, найбільше від нової податкової ідеї постраждав власник Новолипецького металургійного комбінату Володимир Лісін, який втратив близько $832 млн, або 4% від свого капіталу.

Власник Магнітогорського металургійного комбінату Віктор Рашников втратив $446 млн, власник "Северсталі" Олексій Мордашов - $444 мн. Фінансових збитків також зазнали Генадій Тимченко (-$55 млн), Алішер Усманов (-$60 млн), Роман Абрамович (-$381 млн) і Володимир Потанін (-$290 млн).

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...

Квитки в пекло: Прикордонники показали, як вночі знищують росіян на Сіверському напрямку (відео)

понеділок, 20 травень 2024, 18:30

Сили оборони України на Сіверському напрямку в нічний час доби знищили групу росіян. Цей процес вдалося зафіксувати на відео. . Зазначається, що це результат роботи прикордонників із бригади "Помста". "Добірка точних нічних скидів по окупантах", - пов...