"Обложим вас, черт побери!" : Трамп влаштував істерику і пригрозив ЄС

Американський президент Дональд Трамп виступив з новою погрозою на адресу Європейського союзу, зазначивши, що Брюссель повинен співпрацювати на торгових переговорах або Вашингтон "обкладе його тарифами, чорт забирай", повідомляють Патріоти України.

"Європейський Союз дуже, дуже жорсткий. Дуже, дуже жорсткий. Вони не допускають нашу продукцію. Вони не допускають нашу сільськогосподарську продукцію", – заявив Трамп.

За його словами, в певних питаннях ЄС навіть жорсткіший, ніж Китай. Крім того, Трамп звинуватив Брюссель у тому, що він встановлює "великі тарифи" на американські автомобілі, "тоді як ми майже нічого не встановлюємо, коли вони відправляють нам свої машини".

Зокрема, тариф ЄС на автомобілі становить 10%, а тариф США – 2,5%. Брюссель хоче домовитися про зниження автомобільних тарифів з Вашингтоном у рамках планованої торгової угоди, але поки американська сторона відкинула переговори з цього питання.

У свою чергу Вашингтон підштовхує ЄС до включення сільського господарства в переговори, від чого Брюссель відмовляється.

Вже до середини травня Трамп повинен вирішити чи вводити тарифи, які можуть бути встановлені на рівні 25%, на імпорт автомобілів з Європи. "Ми подбаємо про це... Вони повинні зустрітися ... Якщо ви не зустрінетеся, ми обкладемо вас тарифами, чорт забирай! І вони збираються зустрітися", – резюмував Трамп.

Нібито знайшли більше $10 тисяч у рюкзаку: У Білорусі повідомили про затримання "координатора і спонсора" протестів у Мінську (відео)

середа, 12 серпень 2020, 8:44

У Білорусі затримали "координаторів і спонсора" проведення масових протестів у Мінську. У одного з чоловіків в рюкзаку знайшли більше $10 тисяч, які нібито призначалися для плати учасникам масових заворушень. Про це БЕЛТА повідомили в Міністерстві внут...

ЦРУ розсекретило американський проєкт дронів-птахів середини минулого століття

середа, 12 серпень 2020, 8:10

Дрони мали довго, непомітно і безпечно для пілота літати над СРСР, Кубою і Китаєм. Центральне розвідувальне управління США розсекретило проект Aquiline зі створення в 1960-х роках розвідувальних дронів. Документи по проекту опубліковані на сайті ЦРУ, п...