"Обложим вас, черт побери!" : Трамп влаштував істерику і пригрозив ЄС

Американський президент Дональд Трамп виступив з новою погрозою на адресу Європейського союзу, зазначивши, що Брюссель повинен співпрацювати на торгових переговорах або Вашингтон "обкладе його тарифами, чорт забирай", повідомляють Патріоти України.

"Європейський Союз дуже, дуже жорсткий. Дуже, дуже жорсткий. Вони не допускають нашу продукцію. Вони не допускають нашу сільськогосподарську продукцію", – заявив Трамп.

За його словами, в певних питаннях ЄС навіть жорсткіший, ніж Китай. Крім того, Трамп звинуватив Брюссель у тому, що він встановлює "великі тарифи" на американські автомобілі, "тоді як ми майже нічого не встановлюємо, коли вони відправляють нам свої машини".

Зокрема, тариф ЄС на автомобілі становить 10%, а тариф США – 2,5%. Брюссель хоче домовитися про зниження автомобільних тарифів з Вашингтоном у рамках планованої торгової угоди, але поки американська сторона відкинула переговори з цього питання.

У свою чергу Вашингтон підштовхує ЄС до включення сільського господарства в переговори, від чого Брюссель відмовляється.

Вже до середини травня Трамп повинен вирішити чи вводити тарифи, які можуть бути встановлені на рівні 25%, на імпорт автомобілів з Європи. "Ми подбаємо про це... Вони повинні зустрітися ... Якщо ви не зустрінетеся, ми обкладемо вас тарифами, чорт забирай! І вони збираються зустрітися", – резюмував Трамп.

"Щодо Росії НАТО продовжує дотримуватися подвійного підходу": Про що членам Альянсу (не)вдалося домовитися в Лондоні.

понеділок, 9 грудень 2019, 0:32

Під час дводенних заходів у столиці Великої Британії внутрішні розбіжності вдалося завуалювати затишними "сімейними" світлинами лідерів країн НАТО з королевою Єлизаветою II, але не вдалося їх залагодити. Лідери країн — членів НАТО відзначили 70-річчя П...

Не просто припинення вогню: Глава МЗС перерахував ключові складові позиції української сторони на Нормандському саміті в Парижі

понеділок, 9 грудень 2019, 0:18

Українська сторона буде наполягати на поверненні контролю над міжнародно визнаними кордонами нашої держави. Основна “червона лінія” українській делегації на чолі з президентом країни Володимиром Зеленським на майбутньому саміті лідерів країн “Нормандсь...