
Словаччина очолила ОБСЄ - головувати буде міністр закордонних справ країни Мирослав Лайчак, повідомляють Патріоти України.
Зазначається, що словацьке головування зосередить свою увагу на трьох напрямках 2019 року: запобігання, посередництво і пом'якшення конфліктів, приділяючи особливу увагу людям, яких вони зачіпають, забезпечення безпечнішого майбутнього і сприяння ефективній багатосторонності.
Лайчак висловився щодо ситуації в Україні. "Подальша криза в Україні та навколо неї є однією з найважливіших проблем нашої спільної безпеки. Словаччина активно братиме участь у всіх зусиллях щодо зниження напруженості, зміцнення довіри і розвитку діалогу. Під час нашого головування ми прагнутимемо до вкрай необхідного поліпшення умов життя постраждалого населення ( Донбасу) за допомогою цільових проектів. Ми підтримуватимемо повне виконання існуючих зобов'язань, в тому числі зобов'язань щодо повного дотримання припинення вогню і виведення важких озброєнь. Забезпечення безпечного і безперешкодного доступу для Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ вкрай важливе", – сказав голова МЗС Словаччини і новий голова ОБСЄ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...