Обидві жінки: Верховна Рада призначила двох міністрів

Довгоочікуване міністерство у справах ветеранів на повну запрацює лише десь з червня 2019 року, після завершення процедурних дій. Однак новопризначений міністр обіцяє до того зробити чимало корисного

Ірина Фріз

Верховна Рада затвердила Оксану Маркарову на посаді міністра фінансів України і призначила Ірину Фріз на посаду міністра у справах ветеранів. Відповідні рішення парламентарі підтримали на засіданні 22 листопада, зазначають Патріоти України.

Рішення про призначення Фріз на посаду міністра у справах ветеранів підтримали 270 народних депутатів. Також Рада зняла з Фріз повноваження народного депутата. Відповідне рішення підтримали 248 нардепів. Фріз у ВР подякувала депутатам.

За призначення Маркарової на посаду міністра фінансів України проголосувало 242 народних депутатів.

Кандидатуру Маркарової одноголосно підтримав комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради. Після цього Фріз та Маркарова склали присяги міністрів на трибуні парламенту.

21 листопада прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував відповідні кадрові зміні ВР.

Як повідомлялося, рішення стосовно Маркарової, яка виконувала обов’язки міністра фінансів, Гройсман прийняв за підсумками консультацій з парламентською коаліцією.

 Оксана Маркарова

У червні 2018 року кабмін призначив Маркарову на посаду виконуючого обов'язки міністрів фінансів, до цього вона кілька років була першим заступником. До призначення на посаду Маркарова 12 років очолювала Інвестиційну групу ІТТ в якості Голови правління - Президента ПрАТ ІК ІТТ-Інвест.

Раніше повідомлялося, що фракція "Блок Петра Порошенка" підтримала кандидатуру Ірини Фріз на посаду голови Міністерства ветеранів. 27 лютого 2018 року Верховна Рада рекомендувала Кабінету міністрів створити Міністерство у справах ветеранів. У кінці березня Кабмін почав процес створення міністерства у справах ветеранів. Перший заступник голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Ігор Мальцев передбачив запуск Міністерства у справах ветеранів у IV кварталі 2018 року.

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...