
У рамках широкомасштабних навчань в "1-м АК ДНР" і "2-м АК ЛНР" підрозділи окупантів Донбасу активно відпрацьовують питання стрільби з танкових гармат із закритих вогневих позицій. Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"При цьому використовується підготовлений особовий склад з числа арткоректувальників, які пройшли підготовку на Росії, а також російських військовослужбовців", - уточнив Тимчук. За його даними, тренування влаштували в очікуванні більш активного застосування ЗСУ протитанкових засобів.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: