Очолить Донецьку ВЦА: Названо ім'я наступника Жебрівського

Із кандидатурою визначилися вже давно.

Фото: hvylya.net

Новим керівником Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ВЦА) замість Павла Жебрівського стане заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак, повідомляють Патріоти України.

За словами обізнаного джерела, питання звільнення чиновника було вирішено ще два місяці тому. При цьому співрозмовник видання додав: "Наступником буде Юрій Гримчак". У той же час він відмовився розкривати причини відставки Жебрівського.

У свою чергу сам Гримчак так відреагував на цю інформацію: "Я не коментую. Без коментарів. Я колись давав інтерв'ю і говорив, що я в команді президента. Якщо це потрібно, можливо, я б погодився", - сказав він.

Юрій Гримчак народився в 1965 році в Донецьку, закінчив Дніпропетровське регіональне відділення Української академії державного управління при президенті України.

Працював політик секретарем Макіївської міськради, помічником-консультантом нардепа, віце-губернатором Донецької області, нардепом. У жовтні 2016 року стало радником міністра з тимчасово окупованих територій, а з березня 2017 року, - заступником міністра.

Джерело: Апостроф

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...