
Під час ефіру однієї з політичних передач на скандальному українському телеканалі NewsOne, одіозний екс-регіонал Михайло Добкін заявив, що зараз він ще більше підтримує "Беркут". Про це написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц, публікуючи відповідне відео, повідомляють Патріоти України.
"Толерантність і демократія ... Добкін - я ще більше підтримую сьогодні беркут, ніж підтримував тоді в 2013-2014 році, я б одягнув не тільки футболку я б костюм беркута одягнув - оплески Наступне буде про новососію ... Абзац ..." , - йдеться в повідомленні.
Толерантность и демократия...
Добкин - я еще больше поддерживаю сегодня беркут, чем поддерживал тогда в 2013-2014 году, я бы одел не только футболку я бы костюм беркута одел - аплодисменты
Следующее будет про новососию...
Абзац... pic.twitter.com/1582HV9fDS
— Анатолий Штирлиц (@Shtirlitz53) 23 ноября 2018 г.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою